Nauka jazdy

    Dlaczego Biały Jednorożec jest najlepszym możliwym miejscem do nauki jazdy konnej? Co sprawia, że nasz ośrodek jest jedyny w swoim rodzaju, wręcz niepowtarzalny? Jeżeli pragniesz poznać odpowiedź na te pytania prawdopodobnie planujesz rozpocząć przygodę z jeździectwem lub zamierzasz zmienić dotychczasową stajnię na coś lepszego. W tym drugim przypadku najprawdopodobniej nie jesteś zadowolony z jakości usług. Czy masz wrażenie, że nikt nie poświęca Twojemu dziecku uwagi, nie LIPIECinteresuje się jego odczuciami, samopoczuciem, trudnościami na koniu? Że nikt nie stara się, aby Twoja pociecha czyniła postępy? Instruktor podczas jazdy zajęty jest rozmową ze swoimi znajomymi lub swoim telefonem? Lub poświęca uwagę wyłącznie starszym dzieciom na dużych koniach? A może wcale nie ma go przez większość jazdy pozostawiając uczniów samych sobie? Nie chcesz, aby Twoje dziecko dłużej uczyło się na leniwych, nieposłusznych, smutnych koniach? A może oferowano mu dzikie, nerwowe wierzchowce? Masz wrażenie, że każda jazda wygląda dokładnie tak samo jak poprzednia, a dziecko od dawna nie uczy się niczego nowego? Martwi Cię, że oferowane do jady konie, przez cały dzień trzymane są w stajni, bez możliwości relaksowania się w grupie na padoku? Irytuje cię bałagan w siodlarni, brudne szczotki i  czapraki, zaniedbane siodła i ogłowia?

 

IMG_1278    Jeżeli znane są Ci takie historie i chciałbyś zmienić dotychczasową stajnię na zdecydowanie lepszą – lepiej trafić nie mogłeś! Nasze konie cały dzień spędzają na padoku w grupie innych koni, a więc ich potrzeba swobodnego ruchu oraz ciekawość świata są w pełni zaspokojone, a konie są SZCZĘŚLIWE. Do naszych koni podchodzimy zawsze przyjaźnie i z szacunkiem, a wszystkich adeptów jeździectwa od początku uczymy stawiać potrzeby konia zawsze na pierwszym miejscu. Na naszych jazdach, poza wspaniałą atmosferą i dobrą zabawą Twoje dziecko dowie się wszystkiego, co je interesuje o jeździe konnej – w jaki sposób słuchać konia i mówić do niego, by wzajemna komunikacja była owocna, o koniach – ich zwyczajach, zachowaniu, żywieniu, pielęgnacji, a także o weterynarii, hodowli, sporcie jeździeckim. Organizujemy kursy, wykłady, pokazy tematyczne na temat wszystkiego, co związane z jeździectwem. Regularnie organizujemy zawody jeździeckie w ujeżdżeniu, skokach przez przeszkody a także dla najmłodszych dzieci. Organizujemy również różne super imprezy tematyczne przy ognisku. Nasza siodlarnia? Raz w tygodniu czyszczone są wszystkie siodła, ogłowia i szczotki oraz wymieniane czapraki. Wszystkie siodła przechowujemy przykryte pokrowcami, po każdej jeździe myte są wędzidła i czyszczone z piasku ochraniacze. Nasi instruktorzy – poczytajcie sami!

 

    Jeżeli spodobał Ci się ten profesjonalizm – umów się z dzieckiem na jazdę próbną  (FORMULARZ REZERWACYJNY <<<) i IMG_9138przekonaj się, jak bardzo nasza oferta różni się od wielu podobnych, sprawdź jak się jeździ na dobrze ujeżdżonych, chętnych do pracy, zadbanych koniach. Daj się zaskoczyć jak szybkie postępy może robić Twoje dziecko, jeżeli warunki do nauki są prawidłowe – kulturalny, zaangażowany w prowadzenie zajęć instruktor rozumiejący obawy, dylematy i trudności uczniów, wiedza przekazywana w sposób zrozumiały i usystematyzowany, lekcje odbywające się w przyjaznej każdemu atmosferze. U nas satysfakcja nawet najbardziej wymagającego klienta jest gwarantowana, potwierdzi to każdy, kto u nas jeździ!

 error: Content is protected !!