Dlaczego my

1. BEZPIECZEŃSTWO

Na wszystkich  zajęciach w Białym Jednorożcu obowiązkowy jest kask jeździecki z atestem (mało bezpieczne toczki jeździeckie nie są u nas akceptowane!) – kto nie posiada jeszcze swojego kasku otrzyma go od nas nieodpłatnie na czas jazdy. Podczas zajęć sportowych wymagamy zaopatrzenia dziecka w kamizelkę ochronną oraz bezpieczne obuwie jeździeckie.

Wszystkie treningi odbywają się na bezpiecznym, ogrodzonym, zamkniętym  placu do jazdy. Teren ośrodka jest zamknięty (furtka na kod znany tylko naszym klientom) oraz monitorowany przez 24 godziny na dobę.

Nasze konie są spokojne i łagodne, regularnie dosiadane są przez instruktorów, przez co nie tylko są dobrze ujeżdżone, ale również nie mają nadmiaru energii.

2. PROFESJONALIZM

Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta, miłą i kompetentną obsługę, fachowe odpowiedzi na zadawane przez jeźdźców pytania oraz punktualność wszystkich odbywających się zajęć.

3. ŚCIEŻKA KARIERY

Z uwagi na stale podnoszony poziom wyszkolenia naszych koni oraz fachową, wyspecjalizowaną w poszczególnych dyscyplinach jeździeckich kadrę szkoleniową, w Białym Jednorożcu Państwa dziecko ma możliwość stałego rozwoju umiejętności jeździeckich, od lekcji od podstaw, aż do treningów sportowych oraz udziału w zawodach towarzyskich i regionalnych (posiadamy zarejestrowany klub sportowy).

4. STAŁY ROZWÓJ

Nasi instruktorzy czuwają nad stałym rozwojem wszechstronnych umiejętności jeździeckich i wiedzy naszych podopiecznych, poprzez dobór różnych koni (u nas każdy koń jest inny, ma inny temperament, charakter, inną historię za sobą, przez co wymaga trochę innego podejścia, stosowanych pomocy, dlatego jeździec ma szansę poznawać sekrety końskiej psychiki i w ten sposób rozwijać się). Regularnie organizujemy różne kursy, szkolenia, pokazy na temat wszystkiego, co związane z jeździectwem. Swoje umiejętności można sprawdzić podczas zawodów wewnątrzklubowych, a następnie wyjazdowych. Motywacją do zdobywania i pogłębiania wiedzy teoretycznej jest wprowadzony w 2014 r. system plakietek: Brązowego, Srebrnego i Złotego Jednorożca (szczegóły w zakładce „Edukacja”).

5. ATMOSFERA

Dbamy o miłą i przyjazną każdemu atmosferę. Staramy się, aby dzieci odnosiły się do siebie przyjaźnie i z szacunkiem, chętnie służąc sobie wzajemnie pomocą. Nie aprobujemy przejawów dyskryminacji jakiegoś uczestnika jazd z powodu jego wyglądu, umiejętności czy innych cech.

6. CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK

W Białym Jednorożcu przywiązujemy dużą wagę do porządku i estetyki, stąd wszystko ma swoje miejsce, sprzęt do jazdy jest czysty, zadbany i dobrej jakości, na placach treningowych ani terenie obiektu nie znajdują się żadne niepotrzebne przedmioty. Odchody końskie są regularnie usuwane z placów do jazdy i z padoków.

7. ŁATWY DOJAZD

Łatwo do nas dojechać zarówno samochodem – od strony Piątkowa lub Suchego Lasu, jak i komunikacją miejską – Poznańskim Szybkim Tramwajem lub autobusami  MPK 6 linii.error: Content is protected !!