Biały Jednorożec

Akademia Jazdy Konnej Biały Jednorożec

W samym środku lasu, na polanie nad Złotym Potokiem wiódł swój fantastyczny żywot Biały Jednorożec. Miał złotawą grzywę i kopyta, puszystą jak śnieg sierść, a jego oczy błyszczały jaśniej niż gwiazdy. Z czoła wyrastał mu długi, wspaniały złoty róg. Dzięki magicznej mocy tego rogu gdziekolwiek przystanął, tam momentalnie wszystko ożywało, wyrastały piękne kwiaty, rośliny i drzewa. Unikał jednak ludzi, zasłyszał bowiem, iż wyrządzają oni zło. Postanowił więc, że będą mogli go ujrzeć jedynie ludzie o dobrym sercu.

Jednorozec2W miejscu, gdzie pierwszy raz pozwolił nam się ujrzeć, powstała nasza Akademia.

U nas zwierzęta są szczęśliwe, ludzie życzliwi, a jedni i drudzy żyją we wzajemnej harmonii.

Korzystając z kilkunastoletniego doświadczenia w pracy z końmi i ludźmi, w kraju i za granicą oraz zdobytego wykształcenia i wiedzy pragniemy zaproponować Państwa dzieciom rzetelną naukę jazdy konnej. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, wyszkoloną i cierpliwą kadrę instruktorską, profesjonalne podejście do klienta, przyjazną, rodzinną atmosferę, indywidualne podejście do każdego dziecka. Oferujemy do dyspozycji Państwa dzieci przyjazne, zadbane, dobrze ujeżdżone koniki dopasowane wzrostem do wzrostu i możliwości dzieci oraz dobrej jakości sprzęt jeździecki. U nas istnieje możliwość stałego podnoszenia umiejętności jeździeckich – szkolimy jeźdźców od podstaw, aż do udziału w zawodach w skokach przez przeszkody czy ujeżdżeniu. Naszym dodatkowym celem jest szeroko rozumiana edukacja dzieci, ponieważ jazda konna to nie tylko czas spędzony na końskim grzbiecie, ale również zdobywanie wiedzy o zachowaniach i zwyczajach koni, sposobie porozumiewania się z nimi, o budowie anatomicznej konia, jego pielęgnacji, żywieniu,chorobach, a także o sprzęcie jeździeckim, dyscyplinach sportowych i wielu innych aspektach składających się na jeździectwo.

Nie tylko nauczymy Państwa dzieci jeździć konno – sprawimy, że pokochają konie tak samo jak my, co być może zaowocuje piękną pasją na resztę ich życia.

Oddajemy do Państwa dyspozycji:

– 8 dobrze ujeżdżonych, łagodnych, zadbanych koni i kuców, każdy innego wzrostu

– profesjonalnie wyszkoloną kadrę instruktorską (wszyscy instruktorzy z co najmniej wyższym wykształceniem)

– 3 oświetlone place do jazdy

– w razie niepogody oświetlona krytą ujeżdżalnię (namiot)

– przebieralnię z szafkami do przechowywania kasku, kamizelki ochronnej, palcata itd.

– „poczekalnię” dla rodziców i osób towarzyszących z mini-placem zabaw

 error: Content is protected !!